środa, 28 listopada 2012

28.11.2012

Cześć,

dzisiaj miałam pierwszą religię. Pan zrobił mi sprawdzian ustny, bo tydzień temu pisali. Nie wiem jak wy, ale ja wolę pisemnie. Ale no cóż. Ogółem pan pozwalał na religii spać. Więc ogólnie mieliśmy dzisiaj luz.

 • Basia i Julka uczyły się do testu z przyrody. 
 • Szymon i Franek L. wymieniali się kartami. 
 • Daria czytała przyrodę. 
 • Ja spałam(huehue). 
Potem była oczywiście przerwa(a co tutaj dużo pisać). Ale ta przerwa była taka- jakby to nazwać inna?! Wiem, że dla Was to będzie przerwa jak przerwa ale dla mnie była taka "odmienna". Może dlatego, że pierwszy raz wszyscy mieli książki w ręku. Ale właśnie nie koniecznie do przyrody. Bo ja i Franek L. mieliśmy do niemca. Bo gdy ja byłam chora to pani zadała jakiś wierszyk, a ja oczywiście nie wiedziałam. Ale był taki łatwy, że nauczyłam się go na jednej przerwie. :D
Tak więc po tej odmiennej przerwie była przyroda. Najpierw pani mówiła o sprawach organizacyjnych, a potem poszła skserować testy. Tak więc pisaliśmy go zaledwie 30 minut! To niesprawiedliwe! Ale no cóż, trudno się mówi. Potem mieliśmy polski. Mówiliśmy o bibliotece. Nawet fajny ten temat. :D Potem niemiecki x2. Powtórzenie wiadomości. :/ za dwa tygodnie(jupppi) test!
Następnie matma  i dzielenie ułamków.
A i oto info dla Milionioliwki, bo mogła nie przeczytać mojego komentarza: Do matmy mamy książki "Liczę z Pitagorasem", a Wy?
Z.

8 komentarzy:

 1. My mamy Matematyka 5. Nowa wersja.

  OdpowiedzUsuń
 2. dzięki za odwiedzinki, nie szkodzi, że teraz nie dasz rady, może za rok weźmiesz udział. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam z tej samej serii co Piorunpola, tylko że ja mam "Matematyka 6" ;))

  OdpowiedzUsuń
 4. Matematyka 2001 dla klasy 5 ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam inne ale program podobny :-)
  http://milionioliwka.blog.interia.pl/

  OdpowiedzUsuń

<3

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.