niedziela, 13 stycznia 2013

WOŚP i małe postanowienie

Jak co roku,w pierwszą niedzielę stycznia( która nie jest świętem) jest organizowana Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak chyba w każdym mieście u mnie dużo się dzieje. Darmowe(czy tam za 5 zł) seanse filmowe czy darmowe doskonalenie pływania zaczęły dziać się już od czwartku. Koncerty i światełko do nieba jest oczywiście w weekend. W tym roku odbywa sie już 21 finał, który ma hasło "GODNOŚĆ". Tradycyjnie zbierane pieniądze przeznaczane są na dzieci, a w tym roku także na seniorów. Moi rodzice idą dzisiaj na jakiś koncert więc nie wiem czy pójdziemy zobaczyć z bliska światełko :( No cóż... Na szczęście mam okna na Plac Miejski więc mogę je oglądać.
***
Wiem że na postanowienia noworoczne już za późno.. No cóż... Taka jestem...spóźniam się z takimi rzeczami... Postanowiłam że będę pisać bloga tylko W WEEKENDY!!! Chyba ze w tygodniu będę miała wolne lub bede miała Wam coś specjalnego do przekazania.
Pozdro,
Z.5 komentarzy:

 1. Szkoda, że będziesz pisała tylko w weekendy. Ale to lepiej dla ciebie. Zazdroszczę, że masz okno na plac miejski, ja mieszkam na wsi, więc nie mam możliwości zobaczenia takich imprez i innych ;(

  OdpowiedzUsuń
 2. Tylko w weekendy?? :c Pisz częściej ;(

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też mam balkon na plac miejski, więc cudownie mi się patrzyło na "światełko". ♥ Szkoda, że będziesz pisała tylko w weekendy, ale jakoś się trzeba wyrobić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że będziesz pisać tylko w weekendy, ale na wszystko trzeba mieć trochę czasu.
  Prozdr.
  Asia ♥

  OdpowiedzUsuń

<3

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.